2nd International Ethnosport Forum - Reviving Traditional Sports

Kazimierz Waluch, Prezes Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji, będzie uczestniczył, jako gość World Ethnosport Confederation (WEC), w 2nd International Ethnosport Forum, "Reviving Traditional Sports", które odbędzie się w Ałmaty, Kazachstan, w dniach 20-21 kwietnia 2019.
World Ethnosport Confederation (WEC) już po raz drugi organizuje Światowe Forum Sportów Tradycyjnych. Gospodarzem spotkania będzie Kazachstan Ethnosport Association, a tematyka nawiązywać będzie to idei odradzania się sportów tradycyjnych. Wydarzenie to będzie również służyć identyfikacji problemów związanych ze sportami tradycyjnymi, oferując rozwiązania oparte na doświadczeniu osobistym uczestników i organizacji, które reprezentują, przekazując doświadczenia osób i podmiotów z różnych części świata.
Forum będzie trwać dwa dni, a sesje będą dotyczył tematów związanych ze sportami tradycyjnymi:
- Znaczenie wsparcia państw dla zachowania i promowania sportów i gier tradycyjnych.
- Znaczenie tradycyjnych sportów konnych w krajach Azji Środkowej.
- World Nomad Games jako globalnie rozwijająca się marka. Pomysły na wzbogacenie treści i ulepszenia World Nomad Games 2020 w Turcji.
Podczas Forum odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród dla Unique Contributors, Achievers and Supporters for Traditional Sports.

Częścią Forum będą także Mistrzostwa Azji w sportach tradycyjnych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.