Dni Marketingu Sportowego

Od ponad 11 lat podczas Dni Marketingu Sportowego kreujemy charakter marketingu sportowego w Polsce. Prezentując innowacyjne rozwiązania staramy się wyznaczać kierunek rozwoju przemysłu sportowego.

Biznes opiera się przede wszystkim na współpracy. Biznes sportowy również, dlatego tematem przewodnim XI Dni Marketingu Sportowego będą udane partnerstwa w sporcie. Wielowymiarowe relacje pomiędzy sponsorami, organizacjami sportowymi, miastami i kibicami stanowią element determinujący sukces. Konferencja skupi się na wyzwaniach, przed którymi stoi biznes sportowy w Polsce.

Już dziś wykorzystaj pakiet EARLY BIRD. Aby wziąć udział w XI Dniach Marketingu Sportowego należy wypełnić formularz rejestracyjny. Dokonując rejestracji do 12 grudnia możecie Państwo zaoszczędzić do 400 zł!

więcej informacji na oficjalnej stronie Dni Marketingu Sportowego - www.dms.sportwin.pl

Opracowano na podstawie informacji SportWin Sp. z o.o.; www.sportwin.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.