Kolejne spotkanie w ramach projektu STEP ONE

W dniach 10-12 maja 2019, w Płocku, odbyło się 3 spotkanie w ramach projektu STEP ONE-Sport Traditions Educate Players Of New Europe. Wzięli w nim udział przedstawiciele Lidera projektu - Comitato Territoriale Terni-UISP (IT) oraz partnerów - Deryneia Municipality (CY), Verkapitany Lovagi Torna Egyesulet (HU), Sbandieratori delle Sette Contrade di Orte (IT), Hortae Pedilidium 2014 D.P.F.C. (IT). Gospodarzem spotkania był Instytut Rozwoju  Sportu i Edukacji, który także jest partnerem projektu.

Dwa dni owocnych obrad zawierały także szereg atrakcji: trening piłki nożnej, wizyta w Zespole Harcerskim „Dzieci Płocka”, a także integracyjne spotkanie z piłkarzami ręcznymi SPR Handball Płock i amatorami sportu.

Dodatkowo w spotkaniu uczestniczyła grupa Sbandieratori di Orte, która swymi występami uświetniła obchody Dni Europejskich w Płocku.

                            

 

              

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.