Kreowanie wizerunku klubu sportowego

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (IRSiE) działa na rzecz promowania sportu, aktywności fizycznej i rekreacji. Współpracując z wieloma podmiotami w Polsce i za granicą uczestniczy w realizacji różnych przedsięwzięć w tym zakresie, np. projekty, zawody, spotkania, seminaria. Chcielibyśmy rozszerzyć naszą działalność o kontakt z klubami sportowymi, współpracę w realizacji wspólnych przedsięwzięć. Ideą jest, aby stworzyć w ramach Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji swoistą platformę informacyjną o klubach i dla klubów sportowych.

W związku z powyższym zapraszam Państwa do współpracy w zakresie:

1) informowania o życiu klubów, ich sukcesach i działaniach,
2) informowania o wydarzeniach sportowych,
3) współpracy w organizacji i promocji wydarzeń sportowych,
4) współpracy w organizacji i promocji konferencji i seminariów,
5) wspólnego przygotowania i publikacji wydawnictw,
6) współpracy w przygotowaniu i realizacji krajowych i międzynarodowych projektów w dziedzinie sportu i rekreacji,
7) promowania ważnych dla Państwa instytucji wydarzeń, dokumentów etc.
8) prowadzenia badań, przygotowania analiz,
9) udziału w różnych innych przedsięwzięciach inicjowanych i realizowanych przez Państwa i Waszych partnerów w regionie,

Chciałbym zachęcić Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej, która oferuje możliwości promowania ważnych przedsięwzięć (banner, newsletter, aktualności). Tam też chcielibyśmy zamieścić Logo Waszego klubu, a także zamieszczać najważniejsze dla Was informacje, którymi zechcecie się z podzielić z innymi.


Logo klubu i krótka informacja z kontaktem, a także informacje na stronę (najlepiej ze zdjęciem) proszę przesyłać na adres: kwaluch@sportinstytut.pl

Zachęcam także do odwiedzania i polubienia naszej strony Facebook (https://www.facebook.com/Instytut-Rozwoju-Sportu-i-Edukacji), gdzie zamieszczamy aktualne informacje o wydarzeniach w Waszych klubach, a także materiały związane ze sportem i aktywnością fizyczną.


Informacje na stronę (najlepiej ze zdjęciem) proszę przesyłać na adres: kwaluch@sportinstytut.pl po polubieniu strony IRSiE będziemy upubliczniać Państwa posty.

Zapraszam do współpracy,

Kazimierz Waluch

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.