Laboratorium PRO w Canal+

Od sierpnia na antenie CANAL+ SPORT HD można oglądać nowy, specjalistyczny magazyn CANAL+ pt. „Laboratorium PRO”. Autorski program dziennikarzy CANAL+, poświęcony sportowym eksperymentom i ciekawostkom, powstaje we współpracy z Instytutem Sportu. Premierowe odcinki będą emitowane raz w miesiącu we wtorki o godzinie 20:00, a w formie zapowiedzi (pod nazwą „Laboratorium”) najciekawsze fragmenty pojawiać się będą w trakcie niedzielnych wydań magazynu „Liga+ Extra”.

Autorzy programu zapewniają, że w „Laboratorium PRO” widzowie zobaczą eksperymenty odsłaniające najrozmaitsze kulisy i niuanse sportu zawodowego – od wydolności zawodników, po ciekawe aspekty związane z przygotowaniem np. murawy boiska, sposobem wykonywania rzutów wolnych lub karnych, warunkami atmosferycznych na stadionie, systemem treningów, nowinkami technologicznymi w sporcie (np. Goal Line Technology), itp.

Więcej na http://www.canalplus.pl/sport-laboratorium-pro_39181

Opracowano na podstawie informacji CANAL+ oraz Instytutu Sportu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.