Porozumienie o współpracy z Institut de Haute Formation aux Politiques Communautaires (IHF)

 

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (IRSiE) podpisał, w dniu 20 lutego br., Memorandum of Understanding, Porozumienie o współpracy z Institut de Haute Formation aux Politiques Communautaires (IHF).

 

Celem tego porozumienia jest współpraca na rzecz maksymalizowania korzyści płynących ze wspólnych interesów w promowaniu międzynarodowej współpracy w obszarach integracji europejskiej i rozwoju społeczno-gospodarczego. Zakres niniejszego porozumienia obejmuje współpracę w przygotowaniu i realizacji projektów krajowych, międzynarodowych, europejskich, szkoleń, działań w zakresie kształcenia zawodowego, podnoszenia świadomości w obszarach będących przedmiotem wspólnego zainteresowania IHF i IRSiE.

Zgodnie z ustalonymi warunkami współpracy, IHF i IRSiE dążą do:
1) zrozumienia strategii i potrzeb obu organizacji, aby umożliwić szerszą współpracę w ramach wspólnych działań w wymiarze krajowym, międzynarodowym i europejskim;
2) identyfikacji synergii między IHF i IRSiE we wspólnych działaniach krajowych, międzynarodowych i europejskich;
3) tworzenia wspólnych działań i projektów, które przekładają się na możliwości rozwoju dla obu organizacji;
4) ustanowienia powiązań w celu wymiany praktyk i wiedzy w obszarach wspólnego zainteresowania dotyczących integracji europejskiej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.