Pracujmy razem na rzecz polskiego sportu

- Chciałabym nam wszystkim życzyć owocnej i wydajnej współpracy na rzecz polskiego sportu. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie Polsce wiele medali zdobytych na arenie międzynarodowej – powiedziała Joanna Mucha podczas spotkania wigilijnego z prezesami polskich związków sportowych.

Prezesi polskich związków sportowych, na zaproszenie Minister Sportu i Turystyki spotkali się w świątecznej atmosferze na Stadionie Narodowym.

- Cieszę się, że mamy okazję spotkać się w tak szerokim gronie, rzadko nam się to udaje, a myślę, że jest to bardzo potrzebne – mówiła w trakcie wystąpienia szefowa polskiego sportu. - Przed nami dużo pracy, dużo zmian. Mam nadzieję, że dzięki wspólnej pracy uda nam się wszystkie projekty zakończyć sukcesem – dodała.

Na spotkaniu obecni byli prezesi polskich związków sportowych sportów olimpijskich oraz nieolimpijskich, a także członkowie zespołu doradczego.

- Na zakończenie, życzę Państwu spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej, spokojnej atmosferze – podsumowała spotkanie Joanna Mucha.

Opracowano na podstawie informacji Ministerstwa Sportu i Turystyki; www.msport.gov.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.