Projekt kształcenia kadr sportowych

Projekt o nazwie OGÓLNOPOLSKI PROGRAM KSZTAŁCENIA KADR SPORTOWYCH powstał w celu dostosowania kształcenia do potrzeb gospodarki opartej na wiedzy. W szczególności uwzględniono potrzeby środowiska sportowego, zgodnie ze Strategią Rozwoju Sportu w Polsce do 2015 r.

Z Ogólnopolskim Programem Kształcenia Kadr Sportowych związane są osoby tworzące strukturę organizacyjną Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji.

 

Kierownik projektu: Kazimierz Waluch

Zastępca Kierownika Projektu: Arkadiusz Niefiedowicz

Koordynator Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego w Krakowie: Adam Kozłowski

Koordynator Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego w Białymstoku: Piotr Sobolewski

Absolwent OPKKS, Menedżer sportu: Jacek Zawodny

Poprzez organizację różnorodnych form kształcenia wsparciem zostanie objętych ponad 5 tysięcy osób. Mogą oni bezpłatnie uczestniczyć w kursach instruktorskich, kursach trenerskich II stopnia oraz studiach podyplomowych. Aby umożliwić dokształcanie się jak najszerszej grupie odbiorców, projekt realizowany jest w pięciu miastach - Płocku, Krakowie, Wrocławiu, Wałczu i Białymstoku.

Liczba osób objętych wsparciem: 5125 osób
Wartość projektu: 24 369 575,10 PLN

Opracowano na podstawie informancji OPKKS; www.sport.wlodkowic.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.