Sport a UE - 10 lat doświadczeń

Ministerstwo Sportu i Turystyki włączając się w uroczyste obchody 10-tej rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej zorganizowało w dniu 29 maja 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie konferencję "Sport a UE - 10 lat doświadczeń". Jednym z prelegentów konferencji był Prezes IRSiE dr Kazimierz Waluch.

Jej celem było podsumowanie dorobku europejskiej polityki sportowej oraz przedstawienie perspektyw rozwoju sportu w Polsce i UE, przy wsparciu ze środków europejskich. W konferencji wziął udział Kierownik Ogólnopolskiego Programu Kształcenia Kadr Sportowych - dr Kazimierz Waluch oraz Kanclerz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku - dr Tomasz Kruszewski. W sesji poświęconej finansowaniu sportu z funduszy unijnych Kazimierz Waluch zaprezentował projekt szkoleniowy OPKKS.
 

Źródło: Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.