Aktualności


DMS w PKOL od 14-15.03.2013

Minęło dziesięć lat od momentu, gdy zrodziło się pierwsze w Polsce branżowe spotkanie specjalistów biznesu sportowego. Dni Marketingu Sportowego od 2002 r. wyznaczają kierunek rozwoju przemysłu sportowego w Polsce. Rozwijaliśmy się wraz z rynkiem, c...

Instytut wydawcą wydawnictw zwartych

Uprzejmie informujemy, że Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji stał się wydawcą i otrzymał numer ISBN 936808 oraz odrębne numery dla 10 wydawnictw zwartych.

Największy turniej charytatywny w Wielkopolsce

Zbliża się VII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla…”. Tegoroczna edycja imprezy zostanie przeprowadzona na początku lutego w Koźminie Wlkp. Tradycyjnie nie zabraknie gwiazd sportowych aren. W marcu 2009, podczas...

Czas na zmiany w sporcie wyczynowym

Joanna Mucha, Minister Sportu i Turystyki przedstawiła nową koncepcję Ministerstwa Sportu i Turystyki, której głównym założeniem jest zmiana finansowania polskiego sportu oraz zasad szkolenia młodzieży.

Ogólnopolski Bieg Narciarski

Zapraszamy na XXVI OGÓLNOPOLSKI BIEG NARCIARSKI ZIEMI BYSTRZYCKIEJ.

Międzynarodowy Zjazd na Saniach Rogatych

Zapraszamy na Międzynarodowy Zjazd Na Saniach Rogatych Międzygórze 2013!

Międzynarodowy Dzień Śniegu

Informujemy, że 20 stycznia 2013 z okazji Międzynarodowego Dnia Śniegu odbędą się warsztaty "Nauka i doskonalenie poruszania się na nartach biegowych" w Spalonej w gminie Bystrzyca Kłodzka. Zapraszamy!

Sport europejski podczas Prezydencji Irlandii

W dniu 1 stycznia 2013 r. Irlandia rozpoczęła sześciomiesięczny okres sprawowania Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Stabilność, wzrost gospodarczy i zatrudnienie to priorytety narodowe Irlandii.

Dni Marketingu Sportowego

Od ponad 11 lat podczas Dni Marketingu Sportowego kreujemy charakter marketingu sportowego w Polsce. Prezentując innowacyjne rozwiązania staramy się wyznaczać kierunek rozwoju przemysłu sportowego. Biznes opiera się przede wszystkim na współprac...

II Otwarte Mistrzostwa Lasówki w biegu narciarskim

Informujemy, że 26 stycznia 2013 odbędą się II Mistrzostwa Lasówki w biegu narciarskim w stylu klasycznym. Zapraszamy!

Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne

W styczniowym numerze "Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego", miesięcznika dla nauczycieli i trenerów, ukazał się artykuł "Gra w unihokeja – aktywność fizyczna i rywalizacja sportowa".  

Pracujmy razem na rzecz polskiego sportu

- Chciałabym nam wszystkim życzyć owocnej i wydajnej współpracy na rzecz polskiego sportu. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie Polsce wiele medali zdobytych na arenie międzynarodowej – powiedziała Joanna Mucha podczas spotkania wigilijnego...

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.