Strona internetowa Antidoping Green Seal, projektu Erasmus + Sport, jest już dostępna online.

Witryna internetowa Antidoping Green Seal Project została uruchomiona i jest już dostępna na stronie https://greenseal.aepsad.gob.es/


Strona internetowa jest jednym z głównych narzędzi komunikacji i zawiera treść projektu, jego cele i wszystkie materiały powstałe w trakcie projektu (badania, wytyczne, podręcznik, wywiady i narzędzia informacyjne). Treści i materiały są dostępne we wszystkich językach projektu: chorwacki, holenderski, angielski, włoski, polski, hiszpański.
Antidoping Green Seal to projekt finansowany przez program Erasmus Plus, Key Action Sport, zrzeszający sześciu partnerów z Belgii, Chorwacji, Włoch, Polski, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Projekt ma na celu pogłębienie zrozumienia i świadomości negatywnych skutków dopingu w sportach rekreacyjnych. Antidoping Green Seal wypełnia ważną lukę, ponieważ większość kampanii i działań antydopingowych jest często skierowana do sportowców uprawiających sporty zawodowe i wyczynowe.
Jednym z celów Projektu jest także opracowanie Antidoping Ethical Code, który zostanie przyjęty przez organizacje sportów rekreacyjnych w całej Europie, aby zapobiegać niewłaściwym zachowaniom nieprofesjonalnych sportowców. Główną grupą docelową projektu są młodzi ludzie, aktywni w sportach rekreacyjnych.
Działania projektu zostały określone zgodnie z oceną wynikającą z badań przeprowadzonych w 2018 roku i ogłoszonych na spotkaniu w Warszawie w czerwcu 2018 r. 
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jest partnerem w projekcie Antidoping Green Seal.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.