Współpraca z samorządami, spółkami miejskimi i OSiR-ami

Fundacja Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaprasza  samorządy, spółki miejskie  i OSiR-y zainteresowane współdziałaniem w zakresie sportu do nawiązania współpracy. Proponujemy: patronat, partnerstwo projektowe, współpracę wydawniczą, wsparcie merytoryczne przy organizacji imprez ogólnopolskich i międzynarodowych, pomoc przy uzyskaniu patronatów honorowych oraz promocję w mediach ogólnopolskich.

 

Proponowane warunki współpracy:
1. Patronat
• Zainteresowanym patronatem podmiotom, oferujemy możliwość umieszczenia logotypu Fundacji na swojej stronie internetowej i na wszystkich materiałach reklamowych dotyczących imprezy (dyplomy, plakaty, foldery, kalendarze, gadżety...)
• Proponujemy, ze względu na zasięg oddziaływania naszej strony internetowej, ustanowienie jej oficjalną stroną przedsięwzięcia, objętego patronatem (ze szczególnym uwzględnieniem dokumentów strategicznych tj. regulaminy, plakaty, ulotki, informatory, ogłoszenia w mediach)
• Fundacja oferuje swoim partnerom możliwość zamieszczenia informacji na stronie w dziale Aktualności, na etapie promocji planowanego przedsięwzięcia jak i po jego realizacji (relacja z przebiegu, podsumowanie). Dodatkowo, w czasie promocji wydarzenia, proponujemy upowszechnienie informacji poprzez górny baner na stronie Fundacji.

2. Projekty
• W celu zapoznania się z planowanym przedsięwzięciem i podjęcia decyzji na temat ewentualnego partnerstwa projektowego, prosimy o przysłanie informacji dotyczących projektu: nazwa instytucji, dane teleadresowe osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie i realizację projektu (tel., e-mail) jak również krótkiej charakterystyki zadania (miejsce i czas realizacji, do kogo kierowane są działania i czego dotyczą).

3. Wydawnictwa
• Fundacja proponuje również pomoc i współpracę we wszelkich działaniach promocyjno-wydawniczych. Oferujemy naszym przyszłym partnerom wsparcie merytoryczne (specjalistyczne konsultacje na temat przygotowywanej publikacji, redakcja, etc) a następnie współpracę w zakresie działań wydawniczych, na zasadzie wcześniej uzgodnionych partnerskich warunków.

Ze względu na wyjątkowy charakter każdego przedsięwzięcia istnieje konieczność indywidualnej analizy oferty wstępnej a następnie szczegółowego dopracowania warunków współpracy.

Powyższe warunki stanowią jedynie zarys proponowanej przez nas współpracy. Jesteśmy zainteresowani i gotowi do podjęcia również innych, w zależności od indywidualnych potrzeb, form partnerstwa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.