Współtworzymy klasy sportowe

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jest partnerem Szkoły Podstawowej nr 38 w Białymstoku, Akademii Piłkarskiej Sukces oraz Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku w promowaniu aktywności fizycznej dzieci, tworzeniu szans ich rozwoju i budowaniu atrakcyjnej oferty sportowej dla najmłodszych. W ramach tego projektu prowadzony jest nabór do klasy IV o profilu piłka nożna chłopców. Koordynatorem grup piłkarskich ma być trener piłki nożnej Cezary Łaski, które trenował m.in. grupy młodzieżowe Jagiellonii Białystok.

Dni otwarte w białostockich podstawówkach potrwają do 6 marca. Właśnie wtedy mija też termin na złożenie dokumentów do wybranej szkoły.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/166013?fbclid=IwAR0yTtUx9oNEKOREccR2gsJ6xW7aDFfYyHg0vbAL5m46b7AslIDGzRVOAH0

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.