Jacek Zawodny

Email: jzawodny@sportinstytut.pl

Absolwent turystyki i rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych; dyplomowany menedżer sportu, nauczyciel i wykładowca wychowania fizycznego i turystyki.

Od 2010 roku zasiada w Radzie Fundacji Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie, gdzie odpowiada za zarządzanie działaniami marketingowymi, public relations, współpracą ze stowarzyszeniami, klubami, gminami, OSiR-ami i spółkami sportowymi zainteresowanymi współdziałaniem w zakresie sportu i edukacji.

Specjalizuje się w marketingu sportowym, promocji i kreowaniu wizerunku organizacji sportowej (www.sportinstytut.pl, www.wzunihokeja.pl, www.jedynka.kozminwlkp.pl),  public relations, organizacją ogólnopolskich eventów, m.in. Gali Sportu Uczniowskiego (www.kozminwlkp.pl), Poznań Floorball Open 2009 (www.wzunihokeja.pl), Wielkopolskiej Ligi Unihokeja (www.wzunihokeja.pl), pozyskiwaniu środków finansowych m.in. z Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie (www.kozminwlkp.pl).Prowadzi kursy instruktorskie (www.wzunihokeja.pl) i organizuje konferencje metodyczne (www.wzunihokeja.pl). Założyciel stowarzyszeń: Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Koźminie Wielkopolskim i "Wspólnie dla Koźmina".

Autor artykułów z zakresu sportu, rekreacji i turystyki. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. poprzez publikacje w czasopismach: "Lider" i "Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne" (www.wychowaniefiz.pl). Interesuje się głównie sportem, rekreacją ruchową różnych grup społecznych i turystyką aktywną. Jest instruktorem nordic walking i unihokeja. Grał w koszykówkę w klubie Trucht-Elkan Jarocin, a obecnie uprawia biegi długodystansowe w Grupie Koźmin Biega.

Na co dzień angażuje się w życie lokalnej społeczności poprzez działalność filantropijną w Lions Club Krotoszyn (www.krotoszyn.lions.org.pl), pomagając potrzebującym w powiecie krotoszyńskim (www.glokalna.pl). Finalista konkursu Człowiek Roku 2013 w powiecie krotoszyńskim (www.krotoszyn.naszemiasto.pl) i Wielkopolsce (www.gloswielkopolski.pl). Jest zwycięzcą Plebiscytu Super Belfer 2014(www.glokalna.pl). Radny Rady Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim w kadencji 2014-2018.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.