Sandra Kalinowska

psycholog sportu, założyciel TopWySZKOLENI.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Studia stacjonarne (mgr psychologii) oraz podyplomowe (psychologia sportu). Prowadzi coaching indywidulany i warsztaty grupowe. Jako psycholog sportu pracowała z różnymi dyscyplinami od szachów po pływanie, pikę nożną, biegi, łyżwiarstwo, sporty walki, tenis. Ponad 500 osób już uczestniczyło w szkoleniach, konsultacjach indywidualnych.  

Ekspert takich portali jak juniorsport.pl, treningbiegacza.pl, medme.pl. Prowadzi zajęcia treningu mentalnego. Publikuje artykuły. ​Prowadziła prelekcje w Warszawskich uczelniach: AWF, SGH, UW. Organizator i prelegent konferencji „Psychologia sportu – przełożyć trening na zawody”.  Pisze bloga dla zawodników, rodziców i trenerów. Największą satysfakcję w pracy daje „błysk w oku" zawodnika, który właśnie odkrył coś dla siebie, nauczył się nowej umiejętności i szuka dalszego rozwoju. ​Prywatnie pasjonatka Włoch i wszystkiego co włoskie. Ze sportów, szczególne miejsce w jej sercu zajmuje tenis.

Motto życiowe: „Każdego dnia tworzysz swój własny wszechświat" Winston Churchill.

 

Kontakt:

s.kalinowska@topwyszkoleni.pl

tel. (+48) 506 000 377

www.topwyszkoleni.pl

facebook: https://www.facebook.com/Topwyszkoleni/

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.