Anti Doping Green Seal - spotkanie w Chorwacji

           
 

Kolejne spotkanie w ramach projektu Anti Doping Green Seal odbyło się w Chorwacji (Rijeka), gospodarzem spotkania był Riječki Sportski Savez. Omówione zostały działania związane z działaniami informacyjnymi, Głównym tematem dyskusji był Kodeks Etyczny, który pozwoli na stworzenie europejskiej sieci organizacji sportowych, które w swym działaniu wykluczają stosowanie substancji niedozwolonych. Omówiono warunki budowania takiej sieci. Spotkanie kończące projekt odbędzie się w Madrycie w dniach 11-13 grudnia br.

Koordynatorem projektu jest Agencia Española de Proteccion de la Salud en el Deporte (AEPSAD) – Spanish Agency for the Protection of Health in Sports (Hiszpania); Partnerzy: Institut de Haute Formation aux Politiques Comunnautaires asbl (Belgia), Riječki Sportski Savez (Chorwacja), Fondazione Giovanni Paolo II per lo Sport (Włochy), Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (Polska), Parent Community Sports Trust (Wlk. Brytania). 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.