Oferta dla podmiotów chcących rozpocząć współpracę z Fundacją

Fundacja Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaprasza wszystkie podmioty (stowarzyszenia, kluby, gminy, inni partnerzy) zainteresowane współdziałaniem w zakresie sportu i edukacji, do nawiązania współpracy. Proponujemy partnerstwo w różnych, odpowiadających Państwa potrzebom, formach m. in poprzez patronat, partnerstwo projektowe i współpracę wydawniczą.
 

Proponowane warunki współpracy:

1. Patronat

  • Zainteresowanym patronatem podmiotom, oferujemy możliwość umieszczenia logotypu Fundacji na swojej stronie internetowej i na wszystkich materiałach reklamowych dotyczących imprezy (dyplomy, plakaty, foldery, kalendarze, gadżety...)
  • Proponujemy, ze względu na zasięg oddziaływania naszej strony internetowej, ustanowienie jej oficjalną stroną przedsięwzięcia, objętego patronatem (ze szczególnym uwzględnieniem dokumentów strategicznych tj. regulaminy, plakaty, ulotki, informatory, ogłoszenia w mediach)
  • Fundacja oferuje swoim partnerom możliwość zamieszczenia informacji na stronie w dziale Aktualności, na etapie promocji planowanego przedsięwzięcia jak i po jego realizacji (relacja z przebiegu, podsumowanie). Dodatkowo, w czasie promocji wydarzenia, proponujemy upowszechnienie informacji poprzez górny baner na stronie Fundacji.

2. Projekty

  • W celu zapoznania się z planowanym przedsięwzięciem i podjęcia decyzji na temat ewentualnego partnerstwa projektowego, prosimy o przysłanie informacji dotyczących projektu : nazwa instytucji, dane teleadresowe osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie i realizację projektu (tel., e-mail) jak również krótkiej charakterystyki zadania (miejsce i czas realizacji, do kogo kierowane są działania i czego dotyczą).

3. Wydawnictwa

  • Fundacja proponuje również pomoc i współpracę we wszelkich działaniach promocyjno-wydawniczych. Oferujemy naszym przyszłym partnerom wsparcie merytoryczne (specjalistyczne konsultacje na temat przygotowywanej publikacji, redakcja, etc) a następnie współpracę w zakresie działań wydawniczych, na zasadzie wcześniej uzgodnionych partnerskich warunków.

Ze względu na wyjątkowy charakter każdego przedsięwzięcia istnieje konieczność indywidualnej analizy oferty wstępnej a następnie szczegółowego dopracowania warunków współpracy.

Powyższe warunki stanowią jedynie zarys proponowanej przez nas współpracy. Jesteśmy zainteresowani i gotowi do podjęcia również innych, w zależności od indywidualnych potrzeb, form partnerstwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji

ul. Śniadeckich 1/15,
00-654 Warszawa
Tel./fax 22 392 72 59
e-mail: sekretariat@sportinstytut.eu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.