Współpraca

Szanowni Państwo,

 Fundacja Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji realizuje projekty w zakresie: wspierania i realizacji inicjatyw oraz projektów społecznych ukierunkowanych na edukację i kulturę fizyczną, nie tylko w sektorze działań nowatorskich, ale także osób indywidualnych, publiczno-prywatnych i publiczno społecznych. Angażujemy się również w nowatorskie rozwiązania w różnych dziedzinach życia społecznego oraz propagujemy wykorzystanie nowoczesnych metod i form kształcenia kadr sportowych.

 Gdy kilka lat temu zaczęliśmy działalność menedżerską w obszarze sportu, niektórzy z nas mieli niewielkie doświadczenie praktyczne w zakresie zarządzania, szkolenia czy pozyskiwania środków zewnętrznych na sport. Od tego czasu wiele się zmieniło. Przybyło doświadczenia, a entuzjazm nie osłabł. Wręcz przeciwnie, im dalej, im więcej projektów, tym większe przekonanie o konieczności stworzenia ram dla jeszcze skuteczniejszego działania, struktury współpracy ze środowiskiem ludzi sportu na rzecz realizacji wspólnych przedsięwzięć, zarówno tych małych, lokalnych, jak i dużych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Jedyną przyczyną powstania Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji była więc rzeczywista potrzeba połączenia wiedzy i praktyki, chęci i możliwości, zaangażowania i zebrania w jednym miejscu tych wszystkich, którzy chcą coś zrobić więcej, lepiej i czasami inaczej. Instytut powstał dzięki pracy wielu ludzi, przekonanych o słuszności i potrzebie tej inicjatywy. Działa dla tych i z tymi, którzy aktywnie dążą do realizacji swoich celów. Wspieramy się nawzajem, bo taka jest idea funkcjonowania tego miejsca. Miejsca dla każdego, miejsca otwartego na Państwa propozycje i pomysły, miejsca, gdzie rozmawiamy o sprawach ważnych i trudnych. Zawsze jednak razem.

 Mamy nadzieję, że i Państwo dołączycie do nas.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.